Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg őket?...

Hogyan győzzem meg őket? Annyira sajnálom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy kis palotapincsim és sajnos az udvaron. Van egy fűtött helye ahol télen alszik. Amikor nincsenek itthon a nagyszüleim mindig behozom és múltkor szívem szakadt meg amikor ki kellett tessékelnem és leült az ajtóba és rám nézett. Biztos kapnék érte mert be engedem de ilyenkor nem érdekel. Most is itt fekszik az ölembe. Annyira sajnálom hogy kint kell hagynom most is elkapott a sírógörcs. Tudom hogy nagyon szeret kint lenni de azt is tudom hogy jobban szeret mellettem lenni. De amikor ezt a témát felhozom akkor mindig azt mondják jó ott neki meg ilyenek. Néha úgy érzem másik családnál biztos jobb helye lenne.....Már gondolkoztam azon is hogy megmondom a nagymamámnak: Ha nem tesznek többet érte akkor esküszöm odaadom másnak. Biztos hogy a szívem megszakadna de tudnám hogy neki úgy jobb.

Kérlek Segítsetek!! :'(

13/L


2012. júl. 19. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt akartam én is írni,hogy lehet jobb lenne neki egy olyan családnál ahol normális életet élhet ami egy pincsihez méltó tehát a gazdi közelében. Ezek társasági kutyák,persze enyém is imád szabadon lenni de csak ha én is ott vagyok. Nem a te hibád ez a dolog,majd ha nagykorú leszel,vagy önálló lesz egy kutyád majd akit úgy tartasz ahogy kell,de most így a kutyának nemjó ezt te is látod. Sajnállak téged is és a kutyát is nagyon,de azt kell nézni neki mi lenne jobb.
2012. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!!

De megszakad a szívem....már a gondolattól is zokogok.:(

2012. júl. 19. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért írtam hogy nagyon sajnállak téged is :( Nincs valami közeli ismerősöd aki befogadná? Mert akkor tudnád látogatni is,nem kéne örökre elválnotok,meg legalább tudnád hogy jó helyre kerül!

Ha nincs akkor viszont őket ajánlom,mert náluk is ellenőrizve van hogy hova kerül a kutyus:

[link]

2012. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!!!

Nincs ismerős, de még nem veszem 100%-ban azt hogy odaadjuk valakinek mert ha csak annyira is engednék be hogy bent aludjon meg egyen én már annak is nagyon örülnék és szerintem Ádi is.

Van egy ismerősünk de ő is kint tartja a pincsijeit....tőle kaptam anno karácsonyra.

2012. júl. 19. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A pincsi nem való kertbe. Ő szobakutya, aki a gazdi közelében szeretne lenni. A kutya érdekében mondom, hogy keress neki másik gazdát.
2012. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de gondolom a nagyszülők azt hiszik a kiskutyák is úgy bírják a hosszan tartó kint létet mint egy nagytestű, csak mert kutya és van szőre, pedig tévedés, mert a kicsiknek 1 rétegű szőrük van, egy darabig elvannak kint a mozgás okán, de ha lefekszenek hő se nagyon termelődik bennük, illetve nincs szigetelő szőr réteg ami megtartsa azt. Ez pont olyan mint amikor kimész hógolyózni pulcsiban, amíg mozogsz nem fázol de utána viszont már igen.

Arról nem is beszélve hogy amilyen apró csontúak, télen ha állandóan kint van, simán lehet esélye ízületi bajnak, amit az öregek ismernek szóval mondjad nekik hogy ne tegyék ki ennek a kutyát.


Nem is értem néha az embereket, nem véletlen kapták az ÖLeb nevet, és nem a KERTeb-et...

2012. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!