Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj hogy ha a tengeri...

Az baj hogy ha a tengeri malacom nem mozdul délután óta a terráriumában? Nem ivott ma még! Ma vettem és még kicsi. És egy 30perces vonat utat állt ki. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos nincs baja, csak az új hely miatt lehet egy kicsit izgatott! Foglalkozz vele sokat, és meglátod holnapra máris jobban lesz!
2009. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább most hagyd békén, hadd szokja meg a helyét, aztán pár nap múlva kezdjél vele foglalkozni! ;)

Sok sikert! :D

www.gemon.ro <--- tengerimalacos oldal, érdemes elolvasni!

2009. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy hétig meg vannak szeppenve ilyenkor, biztosíts neki vmi fedett kuckót ahová elbújhat, és ha majd biztonságban érzi magát akkor kijön. Hogy jobban megszokjon adj neki kézből egy-két csemegét.
2009. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még annyit, hogy ha tudod, tartsd ketrecben(minimum 100*50).
2009. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha meg se mozdul délután óta, egyáltalán él még?
2009. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Mint már írták, kell egy kuckó és ne háborgasd, had nyugodjon meg és had ismerkedjen a hellyel.Ideiglenesen egy kartondoboz is megteszi háznak.Nem tudom mekkora a hely,de én is ketrecpárti vagyok.
2009. nov. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, mára már elevenebb lett, igaz?:) Így szokott ez lenni. Az első napokban éjjel isznak,mozgolódnak és nappal elbújnak, ha meg megmozdulsz vagy belépsz a szobába ijedten rohannak a kuckójukba! Inkább az elején próbáld meg ne emelgetni, hanem mondjuk kézből etetni, pl.:uborkával! Hamar meg fog szeretni!
2009. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is most hagyd egy picit, de nem hetekig, csak új neki a hely, és gongolom hiányzik neki a többiek..ha kézhez akarod szoktatni, akkor 1 nap elég, aztán gyöntölgesd, mert ha nem harapni fog..bizti ari!!
2010. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!