Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi időre engedjem ki egy...

Mennyi időre engedjem ki egy nap a törpenyuszim? Nem rossz neki bezárva?

Figyelt kérdés
Mivel dolgozok csak reggel és este tudom kiengeni őt fél-fél órára. Persze esténként szoktam őt simizni is. Pròbálok vele nagyon sokat foglalkozni, van hogy hétvégén egész nap vele vagyok.

2013. szept. 25. 19:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
a kertbe szoktam kiengedni mert nem szobatiszta. egy hónapja van nálam és még kicsike. a szobatisztasagra nevelest meg az elejen elrontottuk,kivettuk a ketrecebol egybol. hogyan tudnam szobatisztasagra szoktatni? vagy már késő? ma fog kapni egy háromszor akkora ketrecet. a mostaniba mar csak kinyujtozni tud,de ez elég volt addig amíg mini volt. mivel a kertbe engedem ki,sötétedéskor be is ciszem a kerti kis faházunkba. ott még kiszoktam engedni,de már qnnyira nem tud szaladozni,csak a mászò és ugráló tudását pròbalgatja.
2013. szept. 28. 06:50
 12/16 anonim ***** válasza:
kezdj elölről mindent, pisis papírzsepi a wc.be, a bogyóka odarakni, ha látod hogy pisilni akar akkor tedd rá a wcre, ha kint pisil akkor tedd a wc.re és zárd be, mindig büntesd meg ha nem oda wc-zik, ha pedig igen akkor halálra kell dicsérni és simizni a fejét és a fülér és kedvesen beszélni hozzá, mikor rossz akkor nem kell kiabálni megütni csak határozottan visszatenni és bezárni és rá sem kell nézni, sajnos akkor ellágyul az ember szíve, jártam én is így nem egyszer :DD ez sajnos elég sok időt vesz igénybe, mikor megkaptam még gimis voltam olyankor 2kor már itthon voltam, volt hogy egy délután alatt 5ször takarítottam ki a ketrecét de 2-3 alatt megtanulta, azóta kapott még egy wc.t az előszobába(panel) így most már csak a bogyói potyognak a popsijából egyéb helyekre :)
2013. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*2-3 hét :)
2013. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. okt. 2. 06:29
 15/16 anonim ***** válasza:
Én reggel kiszoktam engedni a szobámba egy órára majd suli után(14 óra után) egészen 9-10ig kint van és kimegyünk az udvarra is ha jó idő van (hétvégén egész nap kint van és többször is kimegyünk a kertbe).
2019. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amikor megkaptam akkor még kicsi volt és én úgy tanítottam szobatisztaságra hogy odaraktam az ürülékét a wc-be és ha oda pisilt akkor adtam neki egy kis jutalom falatot és így gyorsan megtanulta.
2019. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!