Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy egér a szobámban,...

XBubbleBumm kérdése:

Van egy egér a szobámban, hogyan tudnám elfogni?

Figyelt kérdés
Pár napja betévedt egy egér a szobámba, teljesen ismeretlen okokból. A szoba rendszeresen porszívózva van, tehát nincs igénytelenül hagyva. Első emeleten van a szoba. A mérget amit kiraktam készségesen eszi, alig van már belőle, de a ragacsos papírba nem megy bele, hiába raktam mindkettőre csokit (olvastam, hogy az egerek szeretik a csokit). Azonban az éjszaka folyamán sikerült behatárolnom, hogy hol van - a kis szekrényem alatt. Elterítettem a környéket, hogy véletlen se tudjon elszaladni, megfogni meg nem merem, félek azért tőle, egyedül meg főleg...! Segítsetek, mit tehetnék még? :(

2013. okt. 23. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=9KZxIS-BtfM


Ha nem akarta volna még az egérgogót is megenni, tlalán még most is élne.

2013. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egy cicának örülnék is, nem csak az egérfogás szempontjából, de akié a lakás, nem enged be állatokat :/
2013. okt. 24. 01:23
 13/16 Platypus ***** válasza:

Ha már megette a mérget, akkor halálra van ítélve, az egyetlen kérdés az, hol fog büdösödni. Inkább próbáld meg becsapdázni, az sokkal humánusabban öl, nem szenved napokig a végén mintha a méreg fejezné be, amit már elkezdett. Az egérméreg direkt lassan öl, belső vérzésben pusztul el az áldozat.


A macskakaja(főleg a halas) és a sajt a legjobb csali.

2013. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Platypus persze csak akkor ha az egér nem immunis rá. ugyanis már kiderült, hogy valahogy néhány egér immunis már az egérméreg hatóanyagára, és vígan él rajta
2013. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Platypus ***** válasza:
Sokkal jellemzőbb, hogy hetekkel később kezdenek hullani az egerek, mivel ezek a mérgek így vannak beállítva. Közben meg a felhasználók csak azt látják, hogy hetek óta fogy és egy darab döglött egér sincs sehol. Könnyű arra jutni, hogy a méreg volt hatástalan. Pedig nagyon is hatásos, csak lassan öl, hogy garantáltan minden egér megegye a halálos adagját.
2013. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudom régi... de én élvefogót használtam(2×) aztán elengedtem távolabbi mezőn...
ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!