Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy dzsungáriai törpehörcsögot...

Egy dzsungáriai törpehörcsögot tarráriumba vagy ketrecbe tartsam?

Figyelt kérdés
Sokan mondják h jobb a ketrec, viszont sokon mondják azt is h nagyon jo a terrárium. Most akkor így döntsön az ember. Keréknek müanyag keretes fas fokokkal legyen vegy teli műanyag?

2013. nov. 3. 07:04
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

nekem fiú van:) akár mikor vettem hörit sosem néztem hogy milyen nemű amelyik a legjobban megtetszett azt választottam a nemét mindig itthon néztem meg :D de amúgy nem nagyon van közöttük különbség azon múlik hogy milyen kezes lesz hogy mennyit foglalkozol vele :) és 1 ketrecben csak 1 hörit szabad tartani mert verekedni fognak és meg is ölhetik egymást vagy ha két különböző nemű lesz együtt akkor beltenyészet lesz a vége

mikor veszed meg?? és kisállat kereskedésből vagy tenyésztőtől?

2013. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Még nem tudom majd ha meg lessz az öszes pénz ami kell. Székesfehérváron a Tűzhal Díszállat kereskedésből szeretném megvenni. Nagyon elégedett vagyok velük mindin innen vettem élő állatod.:)
2013. nov. 3. 11:04
 13/29 A kérdező kommentje:
Azt már kérdezni akartam hogy harapnak? Sokat lehet őket simogatni?
2013. nov. 3. 11:05
 14/29 anonim válasza:

Engem még soha nem haraptak meg. Elvileg a kaja szagú a kezed akkor megharaphat de nekem akkor se harapta meg. A mostani hörim 2 hete van nálam kereskedésből vettem és már eljutotta addig hogy már belemászik a kezembe és egyszer se harapott meg ő sem van amikor nyalogatja az ujjam akkor érzem a fogacskáit:d olyan cuki

de ha miután megvetted és bármilyen kérdésed van írj nyugodtam :D ő lesz az első hörid? :)

2013. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Igen. És már alig várom. :) : D Ételből milyet vegyek neki? Sima hörcsögtápot és magkeveréket? Vagy vegyek még mindenféle szárított almaszirmot, répacsíkot, borsószirmot. meg lucernakarikát?
2013. nov. 3. 11:15
 16/29 anonim válasza:
azt már rád bízom hogy mit veszel neki csak vigyázz a magvakra mert azok nagyon hizlalnak és a K betűs zöldségeket gyümölcsöt na adj neki meg a zöldjét mondjuk a paradicsomnak valamint almamagot szőlőmagot se, mindig magozd ki :D (kukoricát adhatsz,körte ebből nagyon keveset adj neki) hetente kapjon fehérjét pl trappista sajtot tejföl vagy lisztkukac:D a tejfölt én úgy adom neki hogy az ujjam hegyén van egy kicsi és ő lenyalja az apró nyelvével :D
2013. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
oké. :) de ari. :D Na majd ha lesz kerdesem irok. :)
2013. nov. 3. 11:24
 18/29 anonim válasza:
okés :D
2013. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Máris van. Így kezdésnek kb. menyibe kerűl a höri? Azt montak drága valaki meg azt hogy nem. ???
2013. nov. 3. 12:07
 20/29 anonim válasza:

hát ez a színtől függ általában 500-2500 ft-ig vannak

kb így változnak

[link]

2013. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!