Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy dzsungáriai törpehörcsögot...

Egy dzsungáriai törpehörcsögot tarráriumba vagy ketrecbe tartsam?

Figyelt kérdés
Sokan mondják h jobb a ketrec, viszont sokon mondják azt is h nagyon jo a terrárium. Most akkor így döntsön az ember. Keréknek müanyag keretes fas fokokkal legyen vegy teli műanyag?

2013. nov. 3. 07:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Értem. Allombol hány liter kell egy hónapba? A sima natur forgács jo vaggy inkább illatosított?
2013. nov. 3. 13:00
 22/29 anonim ***** válasza:

Bármilyen jó neki, nekem citromos van, mert az nagyon jó illatú.

Mindíg legyen neki elég forgács, (kb 5-10 cm vastagon) mert nagyon szeretnek ásni :) Hetente cseréld ki a forgácsot, de még jobb ha 5-6 naponként cseréled. Ne várd meg soha, míg szaga lesz, mert akkor már a höri régóta szenved a bűztől, hiszen ő ott lakik :D

Olyan gömböt, vagy mi a csoda az, olyan ne vegyél neki, mert azt utálja, és az csak állatkínzás!


Remélem, segítettem! :D

2013. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igen. Sokat segítettél nekem minden felszereléssel egy 120l forgácsal szénával eledellel 20.000ft az www.abc-zoo.hu ban. 120l forgács meddig elég?
2013. nov. 3. 15:06
 24/29 A kérdező kommentje:
Uh. szegény. :( Ezt montam most akkor mi legyen?
2013. nov. 3. 15:51
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem terráriumban tartsad.
2013. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
ha nem kicsi a rácsok között a rés akkor semmilyen baleset nem fordulhat elő nekem nagyon sok hörim volt és ketrecben voltak egyiknek sem lett semmi baja a terráriumot nagyon nem bírták :S de te tudod kedves kérdező de azért nagy se legyen a rés de ha törpehörcsögök számára veszel akkor nagy nem lehet a rés :P
2013. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
am nem mindegy h milyen forgácsot veszel neki mert lehet h allergás valameikre a höri:S nekem is volt h folyton tüsszögöt a fenyőnél
2013. nov. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. :)
2013. nov. 4. 05:35
 29/29 A kérdező kommentje:
Pelxi akvárium jó?
2013. nov. 5. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!