Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon budos a nyuszim helye!?

Nagyon budos a nyuszim helye!?

Figyelt kérdés

2-3 naponta takarítom, nagy a ketrece és egy helyre kakil és pisil, de hiába takarítom ki, par oraval kesobb ujra budi van.

Fiu, és most olyan 5 hónapos..

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen budi?


2013. nov. 13. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom mért annyira zavaró.Nekem is vannak,de nekünk kint a szabadba kis épületben.De akkor te panelban tartod?Mert ha panelban tartod akkor elhiszem hogy büdös.Bocs,falusi vagyok.Azért is lehet büdös,mert hamarosan ivarérett lesz.Ha nem akarsz vele szaporítani,akkor heréltessed ki.
2013. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bent a szobámban tartom, sajnos máshol nem tudom. Ha kiheréltetem akkor jobb lesz?
2013. nov. 13. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel almozod? Csináld úgy, hogy veszel neki egy nyusziwc-t és csak abba tegyél fapelletet (ne forgácsot), a ketrec többi részére ne tegyél semmit! Ezt 1-2 naponta kell kicserélni és nem büdösödik. Másrészt viszont baknyúl, most ivarérik, szóval annak is van szaga, tényleg ivartalaníttasd!


Nekünk nőstény nyuszi van szobában, fapellettel almozzuk és csak a wc-t, azt pedig naponta cseréljük, így sosincs szag!

2013. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi van alatta? A forgács büdös lesz, a pellet nem. Nem kell mindenhova tenni, elég csak a wcbe.
2013. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!