Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja a görényemnek?

Mi lehet a baja a görényemnek?

Figyelt kérdés

A vadászgörényem ma nagyon fura. Nem tud megállni a lábán, dülöngél oldalra, vagyis most már nagy nehezen megáll, de nagyon lassan jár, állandóan hátrafele tolat, nem bír felmászni az ágyába, a fejét legtöbbször a földön tartja. Kicsit nyáladzott is, de már nem. Nem eszik. Csak néz.


Mi lehet a baj?? egítsetek kérlek!!


Ha esetleg más állatnál tapasztaltaok ilyet akkkor is!


2009. nov. 19. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sürgősen orvost neki. Agyvérzés, szélütés gyanús.
2009. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, majd ő megmondja!!!
2009. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemtom megmondani pontosam, hogy mi a baja van neki, de javaslom, hogy azonnal vigyél az állatorvoshoz!! Így is jártunk mi is egy csivava kutyával. :( Állatkórházba vittünk, doki szerint bélcsavarodás, és kapott infuziót. Másnap más állatorvoshoz vittünk, aki szerint vesével van probléma. Aznap elhunyt. :( Remélem, hogy szerencsétek lesz, nem nagy komoly baj..
2009. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mérgezésnek tűnik, azonnal orvos!
2009. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, persze én is azonnal hívtam az orvost, de azt mondta nem tud most kijönni, vigyük be. Sajnos én most azonnal nem tudok menni, kb. fél óra múlva jön apu haza és akkor autóval el tudjuk vinni.

remélem addig nem lesz baj. Mondjuk a doki is jópofa.


Amúgy most kicsit életvidámabb, az előbb egy kicsit evett is, nem sokat, de legalább valami.


Remélem nem lesz baj.

Köszönöm a válaszokat.

2009. nov. 19. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Azóta már jobban van?
2009. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen köszi, már minden rendben, mintha mi sem történt volna.

Persze azért elvittük a dokihoz, de nem tudott mit csinálni, mert addigra már minden tünet amit felsoroltam szinte teljesen elmúlt. Jobb lett volna ha kijön rögtön.

Nem is mondott semmit, hogy mitől lehetett.

Olyan nemtörődöm volt a dopki

2009. nov. 20. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
iylet az enyém is szokott csinálni kivéve:nyáladzás,nem evés az ényém LUSTA mi is vittük dokihoz azt mondta egészséges mint a MAKK
2009. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!