Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem tiltották még be...

Miért nem tiltották még be ezeket a mókuskerekeket?

Figyelt kérdés

Életveszélyesek...

[link]


[link]


2013. nov. 21. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezek működtek a legjobban, nem szorultak, semmi gond nem volt velük. Törpehörcsög volt a használója, semmi baj nem volt soha. A műanyaggal már annál több gondom van. Megrágták, szorult, ezer féle gond... Szerintem ha normális méretű van bent akkor megfelelő.
2013. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a működésével van a gond, hanem hogy a hörcsög lába a rács közé csúszhat, ez pedig a nagy sebesség miatt töréseket, zúzódásokat okozhat. A nem zárt, hanem küllős kerekekben (amiről most szó van) meg gyakran az "olloefektus" öli meg az állatokat. A még mozgó kerékből a hörcsög kiszáll, és a kerék lába és a küllője közé szorulnak és szegényeknek annyi...
2013. nov. 21. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is eléggé veszélyesek ezek, viszont szerintem nagyon kicsi annak az esélye hogy baj történne egy mókuskerék miatt a hörcsöggel. Csak azért mondom ezt mert nekem már rengeteg (30 db) hörcsögöm volt, igaz, nekik nem fém mókuskerekük volt hanem műanyag mókuskerekük (mostaniaknak is az van, és megfelelő méretűek!), de még soha semmi probléma nem volt!! Se baleset, se sérülés, semmi!
2013. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudtam így nyugodtan aludni, és vettem egy olyat, aminek az egyik oldala zárt, meg egy olyat ami ilyen tál alakú.
2013. nov. 21. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Az még hagyjál, hogy lábtörés (de igen ez a legveszélyesebb :( ) a feje is beszorulhat simán... Ezek a kerekek úgy ahogy vannak egy nagy darab... *és most mindenki képzeljen ide amit szeretne* Egerek, deguk, patkányoknak a hosszú farka eleve nagyon sérülékeny hát még ezek a kerekek.. És a sok hülye meg is veszi nekik.. eleve kicsit mert az olcsó, hogy még a gerincük is visszahajoljon -.-

Teli műanyag!! Kérlek titeket rágcsáló tartók olyat vegyetek! Nekem most két harley szőrű patilányom van nekik ez jó: [link]

Ebben egyenes a gerincük, nem hajlik hátra (a legnagyobb méretű kerék)

2013. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!