Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisállatot szeretnék de nem...

Kisállatot szeretnék de nem lehet mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék bármilyen kisállatot de nem lehet mert minden nyáron elutazunk a mamámékhoz külföldre igy nem kaphatok na meg nem kertesházban lakunk nyáron nincskihez vinni lemondani meg nemakarok róla kérlek segítsetek!!!

2013. dec. 11. 16:23
 1/8 anonim válasza:
34%
próbáltad már az ebneveldét vagy más virtuális játékot??
2013. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltam de nem segít nem olyan mint az igazi
2013. dec. 11. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Kérdezd meg a szüleid miért nem szeretnék hogy legyen kisállatod.Hallgasd meg az ő érvüket is és tegyél érte higy legyen.lehet ha látják hogy önálló vagy,házimunkába segítesz stb rád mernek bízni egy kisállatot.


Döntés is kell hogy neked melyik a fontosabb a nyaralás vagy egy kisállat.Vagy ha nem tudod megoldani akkor keress valakit,biztos van osztálytársad vagy egy szomszéd akit ha megkérsz pár napig vigyáz rá,de vannak már panziók is,illetve ha kutyát szeretnél kutyabarát hotelek is ahová elviheted magaddal kedvenced.



Döntsd el hogy milyet szeretnél és mi az emibe a szüleid is belemennének pl.lehet hogy egy egértől vagy patkánytól vagy rovartól kirázza a hideg őket.


Szóval előtte beszélgessetek.

2013. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Válassz olyan kisállatot, ami bírja az utazást. Én két ilyet tudok, a patkány és a görény.

Ami viszont macera, az az útlevél az állatnak és -attól függ mivel mentek külföldre- a szállítás. És persze az, hogy 2 helyen kell hogy legyen nekik megfelelő méretű ketrec. Ha ezt nem tudod megoldani, akkor kereshettek kisállat panziót. Ez igazából csak akkor jó megoldás, ha 1-2 hétre mentek csak külföldre. Panziók közül én Ricantát ajánlanám, ő megbízható.

Fentebb már leírták, hogy a szüleidet hogy tudod meggyőzni.

Sok sikert! Remélem találsz a számodra megfelelő állatkát!

2013. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
görény szerintem tök jó, azt tudod magaddal is vinni mindenhova, szereti a változatosságot, csak a gazdájával legyen.
2013. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egy egész nyáriszünetben ottlenénk és autoval megyünk
2013. dec. 11. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Kutyát ne szállíts kocsiban... Nem szereti.

A görény az bírja, és még talán elég cuki is..


Hajrá! Én is így voltam a hörcsöggel. :D

2013. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor patkány vagy görény ugyan úgy. Gondolom az autóban senkit nem zavarnak és egy nagyobb szállítóban simán elvannak, nem kell kiengedni őket mint a kutyákat.
2013. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!