Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol kaphatok ingyen tengerimal...

Hol kaphatok ingyen tengerimalacot Debrecenben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 00:32
 1/3 anonim válasza:
Ingyen? :D Haha xD
2013. dec. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is az a baj, hogy ingyen szeretnéd. Elhiszem, ha mondjuk nincs rá pénzed. Viszont gondolj bele, ha már a megvételére nincs semennyi, akkor a tartását miből fogod megoldani?...
2013. dec. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézz szét jófogáson, apródon, vaterán. Sokan vannak akik ingyen odaadják a tengerimalacukat. De szerintem is csak akkor vegyél magadhoz állatot ha van pénzed megfelelően tartani!!!


Amúgy nem értem miért kell egyből nekiesni az embernek, ha ingyen szeretne egy malackát. Sajnos nagyon sokat ajándékoznak el, tehát nem lehetetlen. Én is ingyen szereztem a malackáimat, és köszönik szépen 5 éve jól tartom őket. Nagy ketrecben vannak, legjobb tápokat kapják. Nem a malac árán akartam spórolni, de egyszerűen sajnáltam, hogy senkinek sem kellettek mikor megláttam őket egy hirdetésben.

2013. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!