Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti mit csináltok a döglött...

Ti mit csináltok a döglött hörcsögeitekkel?

Figyelt kérdés
az enyém még nam halt meg,csak érdekel h majd mit kéne csinélnom.csak me ugye ezt nem húzom le a écén, de nagyon azt se akarom h zacsiba és kukába.szoval nem tom.mondanátok valamit, h ti mit szoktatok csinálni velük?előre is köszi.

2013. dec. 29. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Add oda a macskának!
2013. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Enyém még megvan a mélyhűtőben, néha elő is veszem és játszok vele.
2013. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Szoktatok grillezni?
2013. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Én eltemettem az enyéimet a kertben :)
2013. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.Válaszolónak:nincs macskánk

2.Válaszolónak:az azért kicsit fura,de te tudod.Igaz én kérdeztem :D

3.Válaszolónak:ezt ügye csak viccből mondtad?

4Válaszolónak:sztem én is azt fogom csinálni

2013. dec. 29. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Beletettem valami dobozkába, pl. jégkrémes dobozba, amit szépen kibéleltem néhány szép ronggyal, mintha megágyaznék neki, úgy helyeztem bele, majd lezártam rá a jégkrémes doboz fedelét és jól körberagasztottam. Ezután pedig elvittem egy közeli zöld területre, ahol bokrok és fák is vannak és eltemettem.


Már rengeteg hörcsögöm volt és most is van és lesz is mindig. Mindig gondoskodom arról hogy amikor eltávoznak tőlem, akkor is szépen és biztonságosan legyenek, semmi ne tudjon hozzájuk férni és nyugodtan tudjanak pihenni, más világon meg élnek tovább boldogságban!

2013. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben.köszi s válaszokat. :)
2013. dec. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!