Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy megengedjék a kutyatartást?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék kutyust , de nem engedik. Fogalmam sincs miért .... anyukám megengedné ha apukám megengedné de ő nem szeretne.Mit tegyek hogy megengedjék?
2009. jan. 25. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka biztosan van hogy nem akarják.


Bizonyíts nekik kisebb dolgokkal. Egér, madár, hal...ha ezekkel felelősségteljesen bánsz lehet hogy meggondolják magukat.


De a legfontosabb hogy kérdezd meg mi az oka, és ha elmondják, próbáld átgondolni hátha igazuk van.

2009. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem a nagymamám kutyusát tanítani, sétáltatni. 1-2 év után megengedték, hogy nekem is legyen sajátom. Azt még hozzá kell tennem, hogy 14 voltam amikor megkaptam, de 7 éves korom óta minden újságot, könyvet megvetettem velük és persze el is olvastam, ami a kutyatartásról és a kutyákról szólt.
2009. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha megkérdezed őket, és ha lehetséges, orvosolod a problémát. Ha nem lehet, akkor sajnos meg kell várd, amíg felnősz :) Én is nagyon kicsi korom óta bújom a szakirodalmat, de saját kutyám csak akkor lett, amikor elkezdtem dolgozni (kutyamenhelyen :D), és el tudtam költözni otthonról. Akkor kihoztam a kedvencemet, és azóta is nagy-nagy szerelemben élünk, megérte várni rá :)

Talán te is bepróbálkozhatnál azzal, hogy a közeletekben ha van menhely, beállsz önkéntesnek, és akkor kutyázhatsz is, meg egy idő után a szüleid is talán rájönnek, hogy komolyan gondolod a dolgot.

2009. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!