Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Macska mellé degu?

Macska mellé degu?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nem mellé:) megeszi... a degu rágcsáló, a macska meg olyan állat amelyik rágcsálokkal táplálkozik:)))
2009. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nkem macska mellet degum van :) Persze figyelni kell rá hogy a deguk valamilyen védett helyen legyenek! ás a rácsok is sűrün legyenek! deguimnak úgy van a ketrece hogy egy 1,5 méter magaságban a falba erősitett tartón(mondhatni tálcán) van a ketercük. Sok szerencsét!
2009. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az egyik biztosan fog örülni a másiknak :-)
2009. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi. ugy gondoltam ha kiengedem nem bántják majd egymást?
2009. dec. 1. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem macsek mellett két patkány van akik napközben szabadon vannak és nincs gond sőt a patesz simán sakkban tartja a macsekot, de együtt is szoktak játszani kergetőznek oda-vissza. Az a legjobb mikor a patkány kergeti a macskát. Vendégeim sírnak a nevetéstől én már megszoktam eddig még soha nem volt baj:) szoktatás kérdése az egész
2009. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez bíztató. köszönöm
2009. dec. 1. 22:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Vagyok. Igen tényleg össze lehet szoktatni őket de az én macsekom már egy veterán és nem hiszem hogy sikerülne. Sok szerencsét!
2009. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ha megkapnám akkor jo lenne :) köszike
2009. dec. 6. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én degum nemnagyon szereti a más állatokat ,volt már ,hogy a macska benyúlt hozzá és megharapta és amikor szabadon volt a lakásba a kiskutyát is megtámadta.

Hogyha kiskoruktól kezdve összeszoktatod őket talán sikerülhet ,de az ösztönöket nem lehet olyan könyen elnyomni.

2009. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem régóta vannak deguim , (első adagba 3an voltak a mostaniba meg 2en ). Az én macskám velük nőt fel és nem bántja egyiket sem. Volt hogy egész este játszottak mert kiszökött a degum. Hol a macska kergette a degut , hol a degu a macskát. Semmi bajuk nem volt reggelre, csak anyám kapott majdnem szív infartust a degutól xD De az már más téma :D A lényeg hogy tudja a macska , nem szabad bántania :)
2010. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!