Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nyuszim,5 éves....

Van egy nyuszim,5 éves. Mostanában sokat betegeskedik (hasmenése van, fáradt). Ezért elvittük az állatorvoshoz (aki adott neki antibiotikumot). Sajna kb 6-szor voltunk ott és mind a 6 alkalommal kapott ilyen antibiotikumos szurit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig elmúlt a betesége aztán visszajött neki. Most megint az volt hogy elmúlt és most elkezdett fogyni... eléggé sovány szegény és fáradt (még mindig van hasmenése) Azon gondolkodtam hogy adhatok e neki cukros vizet? Vagy vigyem el megint az állatorvoshoz?

2014. jan. 19. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
milyen probiotikumot kapott?? bio lapis por vagy fibrexin paszta ?? mennyire ért a nyuszikhoz a doki?? érdemes egy másik doki véleményét is kikérni mert nem tudhatod hogy találkozott-e már ilyennel.. :/ semmi nem jut eszembe amitől ez lehet, nálunk hasmenés csak sok friss zöld, meg alma után volt már.. de másnapra helyre jött .. nem lehet hogy evett valami növényből nálatok ami ilyen hatással van rá?? mit jelent hogy mostanában, napok, hetek, hónapok ??
2014. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 hónapja van ez. Az orvos aztmondta hogy adjunk neki bio lapist, adagoltam is neki de másfélhónap után abbahagytam, 2 hete nem kapott. Múlt évben is volt ilyen betegsége, de az elmúlt, akkor is ilyen bio lapist adtunk neki. Mostmár nem adunk neki ilyen vizes dolgokat inkább csak szénát, meg magvakat. (Múlt évben más doktornál voltunk). Ez a doki inkább kutyákkal foglalkozik, vagy legalábbis van pár kuytás posztere a rendelőben. Mit tehetnék?
2014. jan. 19. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Vidd el másik orvoshoz..budapesti vagy? Fontos, hogy a doki értsen a nyuszikhoz, sajnos kevés nyuszis doki van:(

Miket eszik egy nap a nyuszi?

2014. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hol laksz?? tényleg fontos hogy nyuszis doki lássa őt, hisz nekik azért más a bélrendszerük mint egy kutyának :( még szerintem nem elég idős ahhoz hogy úgymond öregkori betegsége, rosszulléte, bélleállása legyen :( nagyon remélem hogy még időbe el tudtok menni rendes dokihoz :/
2014. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és magvakat?? ők nem igazán ehetnének magvakat, jobb lenne ha pelletált tápot vennétek neki, halywood vagy VL, de a legjobb a VL cuni complete lenne a legjobb
2014. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. Valaki tud ajánlani jó orvost? Próbálok keresni a neten, de ha valaki tud ajánlani annak nagyon örülnék.
2014. jan. 19. 16:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Varga József, Calád utca:)

[link]


Őket jó szívvel ajánlom, szinte az egész nyulas ide hozzá jár, őt tartják a legjobb nyulas dokinak.

2014. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.:)
2014. jan. 19. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, bocsi az elírásokért: család utca és egész nyulas klub akart lenni, amit írtam:D
2014. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát most kicsit mérges vagyok rád, pesten vannak a legjobb nyuszis dokik és te olyanhoz viszed aki nem is ért hozzá :(

na m1 ez már nem változtat a helyzeten, én is család utcai rendelőt hallottam a legjobbnak, valamit az exo-petet és az egyetemnek is van egzotikus állat rendelője.. nem tudom így a hónap vége fele mennyire van pénzetek, de mindenképpen vidd el őt, Varga Józsiról csak jót hallottam és nagyon kedves ember szóval ha a pénz gond volna így hirtelen akkor szerintem meg lehet vele nyugodtan beszélni , majd írj hogy mi lett veletek és szorítok hogy minden rendben legyen :)

2014. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!