Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mibe tartsam a nyúlat?

Mibe tartsam a nyúlat?

Figyelt kérdés
Kaptam a mikulástól 2 oroszlánfejű törpenyuszit egy nagy ketrecben laknak. Itt csak az a baj, hogy az egyik nyúl felmászik a másik hátára és elkezdi tépni. Mivel én nem szeretném, hogy baja legyen az egyiknek inkább úgy döntöttem a szüleimmel szétválasztjuk őket. Az a baj, hogy egy új ketrec pénzügyileg nem megoldható ezért inkább arra gondoltunk beleteszük egy nagy faládába ami rácsos és van teteje meg nagyon nagy csak az a baj, hogy azt szétrágja? Vagy ha belül kibélelem kartonnal úgy szét tudja rágni? Kapna levegőt mert a teteje is rácsos.(Elnézést a helyesírási hibákért!)
2014. jan. 27. 19:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom. Probáltam kideriteni ahogy néhány oldalon leírták ,de nem sikerűlt.
2014. jan. 27. 20:14
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
Akkor már rég szét kellett volna szedni őket, de lehet, hogy hamarosan kisnyuszik is lesznek. Gratulálok a felelős állattartáshoz...
2014. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát ezek a nyuszik még nem ivarérettek! Ezért szeretnénk most szétválasztani őket. Már ki is találtuk,hogy mit csinálunk épitünk az egyiknek egy ketrecet. De azért nem kell ilyen bunkonak lenni!!!!
2014. jan. 28. 18:36
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy a mai emberek nem tudnak normálisan válaszolni egy kérdésre anélkül, hogy lehordanák az embert!!! Tisztelet a kivételnek!
2014. jan. 28. 18:38
 15/22 anonim ***** válasza:
Egy 3 hónapos nyúl már ivarérett. Simán befedezhették egymást. Ilyen korban viszont elég veszélyes a nősténynek a vemhesség. Ha pedig december elején kaptátok a nyuszikat, már könnyen megállapítható a nemük. A baknak van heréje, a nősténynek nincs.
2014. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2014. jan. 29. 07:36
 17/22 anonim ***** válasza:
Egy èrtelmùen ketrecben !
2014. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ja am meg kihagytam,hogy nem kellenek a sértő válaszok és tegnap lett ivaréret a fiú mer mostmár tudom hogy az és az egyiket idéglenesen betetük a faládába ti kis tökfejek!!! Am el lehet normálisan is mondani magyarázni mert nem volt még nyuszim amúgy az az állatoknál nem baj ha testvérek te tudatlan!
2014. febr. 1. 15:28
 19/22 anonim ***** válasza:
Dehogynem baj, állatorvosi egyetemen tanultam...
2014. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ja akkor jó köszi csak nekem van egy ilyen tenyésztő osztálytársam akitő tanácsot szoktam kérni és ő ezt mondta de akor már megondolom mit hiszek el neki.
2014. febr. 1. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!