Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mibe tartsam a nyúlat?

Mibe tartsam a nyúlat?

Figyelt kérdés
Kaptam a mikulástól 2 oroszlánfejű törpenyuszit egy nagy ketrecben laknak. Itt csak az a baj, hogy az egyik nyúl felmászik a másik hátára és elkezdi tépni. Mivel én nem szeretném, hogy baja legyen az egyiknek inkább úgy döntöttem a szüleimmel szétválasztjuk őket. Az a baj, hogy egy új ketrec pénzügyileg nem megoldható ezért inkább arra gondoltunk beleteszük egy nagy faládába ami rácsos és van teteje meg nagyon nagy csak az a baj, hogy azt szétrágja? Vagy ha belül kibélelem kartonnal úgy szét tudja rágni? Kapna levegőt mert a teteje is rácsos.(Elnézést a helyesírási hibákért!)
2014. jan. 27. 19:45
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ne sértő válaszokat írjatok, mert ha ti ilyeneket írtok akkor én is. Csak anyit kérek, hogy ne sértegesetek csak magyarázátok el, hogy mit csinálok rosszul... Mert én még kezdő nyuszi tartó vagyok,és a kérdésem csak annyi volt, hogy szerintetek nagyon szétrágná-e azt a faládát. De ha gondoljátok adhatok ötleteket hogy hogyan építsem fel a szüleimmel azt a házi ketrecet. Meg én nem sűlyednék le addig, hogy elkezdjek egy 12 évessel veszekedni. És én szivesen elfogadom a hasznos tanácsokat is.
2014. febr. 1. 20:48
 22/22 A kérdező kommentje:
Ja és 17. válaszoló csak akkor lehetnek egéségtelenek a nyuszik ha a szüleik is azok. De a másik nyúl is fiú szóval...
2014. febr. 1. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!