Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok segíteni (a többi...

Grace_ kérdése:

Tudnátok segíteni (a többi lent) a nyuszimmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát...5-6hónapos lány lógófülű törpenyuszim etetéséről lenne szó. Folyamatosan van szénája, naponta egyszer 100ml magkeverékes nyúltápot kap. (Riga mix) Emellett szokott kapni egy egész répát,persze nem minden nap a magas cukortatrtalom miatt, vagy egy kb. fél almát meghámozva, de azt sem egy szuszra. Szerintetek így jó neki? Vagy talán már most elhízott? Mert pont most olvastam, hogy ha nem érzem a gerincét akkor elhízott...nagyon aggódom érte ilyen téren. Értelmes és hasznos válaszokat várok! Előre is nagyon köszönöm.:)

2014. jan. 31. 14:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen víze is van folyamatosan. Napi rendszerességgel cserélem.:)
2014. jan. 31. 14:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit sok a cukros..sokkal kevesebb alma és sokkal kevesebb répa, azt se minden nap. Illetve tápból vehetnél neki valami minőségibbet, ismerősöm nyuszijának pont ez a fajta keverék vágta haza az emésztését:s A mennyiséghez nem tudok hozzászólni, mert nem tudom tudom, mennyi lehet 100ml táp..azt tudom, hogy reggel és este egy teáskanállal kaphat.

És igen, ha nem érzed a gerincét, valószínű, hogy elhízott. Az enyém pont jó súlyban van és érezni a gerincét.

2014. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ajaj:0 akkor miharabb valamilyen másik táp és bevezetem a teáskanalas etetest.. huha koszonom a valaszt!
2014. jan. 31. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
csak vigyázz hogy ne hirtelen adj neki mást mert az is rossz a pocaknak, én VL cuni fittel etetem, mert ez olcsóbb de 16% a rost benne, és emellett sok szárított lucernát kap, én napi fél répát adok neki, de a vades nyuszi csoport jól megkaptam hogy az sok neki, most próbálom hogy kicsit kevesebbet adni neki de hát olyan kis éhenkolbász :))
2014. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
zöld színű zöldséget is egyen
2014. febr. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!