Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az gáz hogyha barna házi...

Az gáz hogyha barna házi egereket tartok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A házi egérrel csak az a baj, hogy beteg lehet, szócal előtte vizsgáltasd meg egy állatorvossal és ha minden ok vele akkor hajrá!Neveld fel, úgysem élnek az egerek olyan sokáig, szóval, ha megunod, akkor még nyugodtan el is engedheted!Vehetsz neki valami jáétékot is, hogy ne unatkozzon.
2009. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
szerintem nem gaz,azt csinalsz amit akarsz es ne erdekeljen mas velemenye...lehet h kulonc vagy en is az vagyok mert a teknos bekamat a hazban tartom es nem akvariumban...
2009. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, nagyon édesek. Tesómnak is vannak, bár ők "csak" fehérek.
2009. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van egerem, nagyon szeretem, szerintem nem gáz. :)
2010. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én lovakat tarok...egyszer szénázás közben kiráztam a 8db vak, süket, full kopasz egérkölyköt. Úgy képzeld el, hogy 1 héten keresztül 3óránként etettem őket fecskendővel, úgy,hogy a tű végét kellett lecsípnem(hogy ne szúrjon),mert még olyan picike volt a szájuk, és tejjel meg extra picire összedarabolt almácskával etettem őket. A 8ból sajnos csak 4 maradt meg, ők most is a szobámban vannak ketrecben! Nagyon érdekesek, mert kettőnek fehér folt is van a hátán,ami nagyon különleges, hiszen a házi egerek tiszta szürkék vagy barnák! Amúgy tök szelídek maradtak,nem harapnak, kézbe lehet őket venni.:) Szal...nálam elmebetegebb meg gázabb ilyen térben biztos nem vagy!!!!!! :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:DXD
2011. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!