Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha meghalt a...

Mit tegyek ha meghalt a tengerimalacom? :" (

Figyelt kérdés
Volt 2 lány tengerimalacom,de az egyik sajnos szerdán meghalt.egyenlőre nem szeretnék neki társat venni és azt se tudom kéne e mellé mégegy?,mert mindig veszekedtek és nekimentek egymásnak.most nem látom a megmaradt malacon hogy szomorú lenne vagy az állatok nem is mutatják ki az érzelmeiket?de nekem mégis annyira furcsa hogy egyedül van és a szüleim is azt mondták hogy nem kell mégegy mert ugye mondhatni nem szerették annyira egymást de,nem tudom hogy most mi legyen?:"( teljesen össze vagyok zavarodva ,ahányszor rá nézek a volt malacom képére egyből elsírom magam akárhol legyek!

2014. febr. 13. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hello, először is részvétem nekem is volt úgy , hogy meghalt az egyik házi állatom és tudom milyen rossz ... Az állatok van amikor kimutatják van amikor nem mutatják ki az érzésüket ... az pedig , hogy nekimentek egymásnak lehet azért mert egy neműek de mondjuk ez csak akkor van ha mind kettő fiú ... ha a szüleid nem szeretnének malackát akkor kérdezd meg az évfolyam társaidat , hogy nekik nincs e esetleg tengeri malacuk vagy törpe nyuluk és akkor vidd vagy hivd át őket a malackádhoz ... nekem az előző malackám egyedül volt és az egyik évfolyam társamnak volt tengeri malaca és áthívtuk és nagyon örültek egymásnak játszottak meg beszélgettek ... és így nem kell még egyet vegyetek
2014. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
azért verekedtek, mert mindkettő nőstény. egyedül szerintem nem jó neki, mert társas lény, tehát ha nekem meghalna az egyik vagy vennék mellé egy fiút vagy elajándékoznám. persze az is lehet hogy a tiéd egyedül is jól elvan, akkor semmit ne csinálj, csak törődj vele. de azt sokat:)
2014. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. febr. 13. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Résztvétem! KELL NEKI MÉG EGY!!! depressziós lesz, ha egyedül van. Vagy elhízik, vagy lefogy, azt az is alulról szagolja a pitypangot.
2014. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Részvétem!
2014. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 13. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
RÉSZVÉTEM ! SAJNÁLLAK !
2014. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Adjál neki ultravénásan zöldséget,jobban lesz.
2014. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!