Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a tengerimalacom, miért?

Meghalt a tengerimalacom, miért?

Figyelt kérdés

Pamacs néhany napja keveset evett, nem ivott. Tegnap észrevettem hogy nehezen lélegzett, elvittem a dokihoz. Ott kiderült (ultrahang), hogy vízzel volt tele a tüdeje. 5 órakor vitttem, delutan még evett otthon. Fél 7re hivtak vissza, akkor mondtak el hogy mi van vele es mit lehet tenni. Amikor vissza mentem kihozta nekem a doki, de már kevésbé kapott levegőt, tátogott is ami otthon nem volt, pedig ott oxygénben volt, gyorsan visszarakta. 7kor elmentem, reggel hívtak volna. Én még 19.40-kor felhívtam őket, akkor azt mondta a doki hogy jól van, kap levegőt is. És 20.00-kor hívtak hogy meghalt,véletlenül pont amikor lejárt a munkaidő és ott kelett volna maradniuk vele, vagy vkinek haza vinnie.

Egyébként vízhajtót, és vmilyen szteroidot kapott. 2 éves volt. Ebben a hónapban 7-én volt ivartalanítva náluk, eddig soha semmi baja nem volt.



2014. febr. 26. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
amit leírtál az alapján szívbeteg volt.
2014. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legvalószínűbb, hogy az ivartalanítás után keletkezett valami gyulladás a szervezetében.

8 előtt gondolom levették az oxigénről...

2014. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nemértem hogyan lehet egy tengeri malacot ivartalanítani...hogyan lehet ekkora fájdalmat okozni egy olyan pici jószágnak...nekem 2 malacom van fiú lány,de inkább külön ketrecben tartom őket ,mint hogy fájdalmat okozzak bármelyiknek is
2014. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!