Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem azért, de ez durva!?

Nem azért, de ez durva!?

Figyelt kérdés
Van egy Oroszlánfejü törpe nyulam,és teljesen olyan mint egy kutya,csak nem ugat,és nem csoválja a farkát,de ha lenne neki akkor biztos csoválná!Az a lényeg,hogy teljesen úgy viselkedik mint egy kutya komolyan az idegenektől nem fél senkitől még a kutyusoktól se sőt oda megy barátkozni hozzájuk.Nagyon fura mert egyáltalá nem fél semitől sőt ismerkedős fajta,és teljesen lehet idomitani őt.És mint a kutya nyalja ez emberek kezét.Komolyan nagyon furán viselkedik szerintem egy nyúltestbe született kis kutya.Szerintetek normális?Sorry a helyesírásért.

2014. márc. 2. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? :D Örülj neki! Bátor és ritka kis nyuszid van, bár még ilyen nyulakkal nem volt tapasztalatom.
2014. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem már volt 2nyuszim és azok,hogy mondjam nyulasan viselkedtek,és nem kutyásan.Ezért vagyok meg lepődve..,de örülök neki,hogy ilyen..:)Csak nem tudom,hogy normális-e ez?
2014. márc. 2. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem beteg, nincs hasmenése, ilyenek, csak így viselkedik. Nincs semmi baja. :D
2014. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!