Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet arra, hogy törpenyuszit tarthassak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy törpenyuszit (kisfiút), de mivel panelban lakunk ezért a szüleim nem engedik/nem akarják, hogy tartsak. Már nagyon sok dolog után érdeklődtem, olvastam, és a betegségekről, etetésről, tartásról stb. Mindenre fel lennék készülve, de mivel a szüleim nem akarják, ezért nagyon szomorú vagyok. Valami tippet adtok, amivel rá tudnám őket venni arra, hogy névnapomra, vagy szülinapomra kaphassak egy nyuszit? :) 13/L

2014. márc. 14. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondold át nagyon.. Először is, 120x60 as ketrec ideális neki.Ez nem kevés pénz... Hely is kell a ketrecnek...
2014. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hiába kapod meg névnapra, szülinapra, a nyúltartás havonta pénzbe kerül, nem is kevésbe!

Ráadásul az 1. évben 2x is kell oltásra vinned, ami oltásonként MINIMUM 3000 ft.

A ketrec (a legkisebb amiben tartható, a 100x50-es) minimum 5000 ft, ezenkívül szénatartó, itató, alomtálca, alom, táp is kell neki.


Nálunk egy nyuszi tartása havi 3000 ft-ba kerül!

2014. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 llkk válasza:
Mond nekik hogy ha büdös lesz vagy ha nem gondozod akkor vissza vihetik az állat kereskedésbe.Nekem bevált.Ne add fel küzdj érte.
2014. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 3000 ért vettem ketrecet ami 100x50-es és a táp se drága 1 kg ami elég egy hónapra én 170 Ft ért veszem, Forgács az saját, vagy ismerőstöl is könnyen beszerezhető itató meg 700 Ft. szerintem is Küzdj érte .. nagyon aranyos és megéri tartani.
2014. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mégis milyen tápot veszel te 170ft/kg-ért?? Hízótápot???
2014. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A táp oolyan olcsón nagyom szar lehet,1 kg 600ft felett van,ami jobb minőségű,a ketrec is 7000ft felett van
2014. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!