Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyedül maradt patkány búbánat...

Egyedül maradt patkány búbánatára új társon kívül van valami megoldás? Hogy viselik a gyászt?

Figyelt kérdés
Volt két patkányom, együtt nőttek fel, közel három évesek. De az egyikük tegnap elpusztult. A másik szemmel láthatóan nagyon bánatos. Igyekszem minél többet foglalkoztatni, szóval tartani, de nagyon féltem, hogy komolyabb baja lesz. Van valami ötletetek az új társon kívül?(az lehetőséget nem vetettem el, de ennél valamivel gyorsabb megvalósításúra gondoltam)
2014. ápr. 8. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne jó ötlet egy új mellé. Sajnos ő sem fog már éveket élni, és akkor a másik maradna egyedül. Meg lehet, hogy már el sem fogadna másik alomból való patit. Szerintem azon kívül, hogy extra figyelmet szentelsz neki, többet nem tudsz tenni. Meg fog békélni a helyzettel.
2014. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat foglalkozz vele. Vedd ki, babusgasd, próbálj a kedvében járni. Sajnos hosszú távon nem igen van más megoldás, mit társat venni mellé. Persze egyből kettőt vegyél,így nem marad egyedül egyikük sem. Lehetőleg 5 heteseket. A kicsiket valószínűleg könnyebben elfogadja és a figyelmét is lekötik majd.
2014. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg rendezd át a ketrecet, vegyél/készíts neki új játékokat.
2014. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!