Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tapasztalt már valaki hasonlót...

Tapasztalt már valaki hasonlót a tengerimalacánál?

Figyelt kérdés
Tegnap este vittem enni a tengerimalacaimnak és az egyik nem akart zöldséget enni csak a szénát, ma reggel lementem és evett a zöldségből is,de nem mindet, egyébként teljesen egészségesnek tűnik olyan, mint szokott, előfordul a tengerimalacoknál is, hogy csak nem kívánnak valamilyen ételt?

2014. máj. 4. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen megunta annak a zöldségnek az ízét.

Az én nyulam is csinál ilyet egy csomószor.

2014. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nyuszim nekem is, de a malacaimnál még nem tapasztaltam, de igazad lehet. Köszi
2014. máj. 4. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul. De a zöldséget/gyümölcsöt mindig, (főleg nyáron meleg időben) ki kell venni 20 perc múlva, ha nem fogyott el. Bomlásnak indul, és káros az egészségre, főleg, ha később eszik belőle. Egyszerre csak 1 karika/szelet/gerezd zöldség/gyümölcs kell nekik, úgy adagold mintha gyereknek adnál csokoládét, kockánként, ne táblánként, akkor tuti elfogy egyből.
2014. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!