Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holnap ivartalanítják a bak...

Holnap ivartalanítják a bak nyulamat, és a hónap végén akarok hozzá hozni egy kis lányt 6 hetest. Oszeverekednének? Hogyan szoktassam oket?

Figyelt kérdés
nemakarom szaporitani a lanyt nem ivartalanitnam mert az draga csak a bakot holnap es a kicsi lanyt csak 18 ikan hozom el akor lesz 6 hetes.Kulon ketrec nincs de ugy akartam megoldani hogy napal a bak egesz nap kint van adig a kicsi lanyt betenem a helyere a baknak es este ha a bak bejon kint lene a szobaban mig nem megyunk aludni es estere leszoktam zarni egy ilyen 50x20 ketrecbe hogy ne zajongjon es a kicsi ot lene a nagy ketrecben..Ugy jo lene? Es ha latnam hogy jo lenne akor hozaengednem a kifutoban a bakot es megneznem hogy viselkedik vele igy jó lenne???? Vagy másképp? :)
2014. máj. 5. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nem jó. Eleve meg kellene várni, hogy a hormonok kiürüljenek a bakból, és két nagy ketrec kell arra az esetre, ha nem tűrik egymást.

Ha a kicsit beteszed a nyagy helyére, azzal csakma nagyot idegesíted, mert elveszed a területét. Semleges területen kell őket összeszoktatni

Most még csak az ivartalanítás drága, később az orvosi kezelés ismaz lesz, ha a sok álvemhességtől méhgyulladása lesz.

Elég nekedmaz az egy nyuszi, nem kell kettő

2014. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de miíert lesz álvemhes? :O a bakk ivartalanítva lesz, és holnap, úgy tudom 2 hét kell a ,,kiuruleshez,, ami meglesz...aztán próbálnám osszeszoktatni oket valahogy, de így oszintén azért is akarok lányt mert ez ami most bak, ezt is lányként vettem, de nem az volt, és ellégé agreszív, harap, nemszeret pedig mindent megteszek neki, elszalad, nemakar simizve lenni :( és azért vettem, hogy ne érezzem magam egyedul, hogy ha lefekszek odajojjo stb...és az elején elrontottam a bizalmat, mert mikor este tettem be a ketrecbe nemakart bemenni, és elbujt, szaladt el tolem, én meg kergettem :( és ezert most már nem bízik bennem :(
2014. máj. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!