Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Menyét van a kertemben?!

Menyét van a kertemben?!

Figyelt kérdés

Valami 20-25 cm-s sanda fejű állat (kb. 200 gramm ránézésre) üldözi a pockaimat a járataikban. Véleményem szerint hasonlít egy hermelinhez, bár a sötét jegyeket véltem felfedezni a szájzugában. Múltkor bement egy szénakazalba, és még a Frédi (FreddyD-ről neveztem el) nevű üregi nyulamat is megpróbálta leteríteni.


Őszintén szólva kicsit parázok, tőle veszélyes lehet rám is? Mennyire biztos, hogy menyétről van szó? Ha menyét, akkor északi, déli vagy törpe?

Gondolkodom, hogy beszerzek egy revolvert, meg pár riasztót, nem akarom, hogy éjszaka meglepjen az a dög, elnevezést menyét.


2009. dec. 31. 21:45
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Szerintem elég korrekt áron van, nézd meg pl egy kutyát is 2-300 ezerért lehet venni törzskönyvvel.
2010. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Madárpókot hallottam félmillióért, az mennyivel kisebb, ahhoz képest ingyen van. :)
2010. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Megvan a menyét, majd küldök képet, ha kérsz :)


Amúgy madárpókoknál méret meg kor is nagyon számít, nem csak a fajta, átlagos fajtából is 50-60-100 lehet egy több éves példány.

2010. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!