Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nem temethetem el a...

Tényleg nem temethetem el a kertemben, az elpusztult kutyámat?

Figyelt kérdés
Mit tudtok erről mondani?
2011. ápr. 14. 15:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én épp nemrég hallgattam végig egy előadást. Többek közt erről is volt szó! 50kg-ig el lehet saját kertben temetni.


23l

2011. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
dehogynem, csak mélyre kell, nehogy kikaparják. vagy büdös legyen.
2011. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Szerintem eltemetheted a kertedben az elpusztult kutyádat, az én apukám is a kertjébe temette az elpusztult kutyámat!
2011. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy minimum 2 méter mélyre le kell ásni...
2011. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy a kertemben temetem el a kutyámat, ahol élt. Nehogy már ez is meg legyen szabva, hogy a kutyámat nem temethetem el, hanem elviszem valahova, ugyan úgy hozzám tartozik... Akadályozzon meg benne ha tud...Ott született és ott is lesz eltemetve!!
2011. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak úgy fél füllel hallottam tegnap a rádióban, hogy meg is büntethetnek érte.
2011. ápr. 14. 16:03
 7/21 anonim ***** válasza:

első vagyok! De meg ám, nem is kevés pénzbüntetés jár érte. Bár azon a véleményen vagyok, mint az egyik válaszoló. Nehogy már ne temethessem el a saját kertemben.....

De ez van, környezetvédelmi, és egyéb szempontokból meg van szabva ez az 50kg.

2011. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Büntessenek meg, érted...de az én kutyám, az én kertem, ahol élt jogom van hozzá hogy ott is temessem el...Utólag már ki méri le hány kiló volt? Mellesleg ez egy akkora baromság, évszázadokig mindenki eltemette a kutyáját, egy barom most meg kitalálja, hogy nem lehet...hát nem a sz@rt... Szerintem ezzel a többség egyet ért.
2011. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
mégis hogyan ellenőriznék és kicsoda? ...
2011. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én mindíg is a kertben temettem el a kutyáimat, mégis ki akadályozna meg benne? Kiássák, csak hogy megbüntethessenek, vagy mi?
2011. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!