Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy sünit a kerteben...

Találtam egy sünit a kerteben (majdnem ráléptem! XD) és bevittem a házba, és építettem neki házat, de nem tudom hogyan, mit adjak neki enni, stb. muszajakerdojel?

Figyelt kérdés
A házikója az egy müa. doboz ( 15x25cm, 10cm magas) és csináltam rá kartonból egy szép, középen emelkedő tetőt. És tettem bele sok füvet, meg ágakat, meg leveleket, meg egy kis vizet egy tálkába. De mit adjak enni? Jó lett a ház vagy kicsi? A válaszokat előre is köszi!

2014. jún. 22. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne neki,ha elengednéd!
2014. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Jobb a sünnek, ha vadonban van.
2014. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de olyan cuki!!!!
2014. jún. 22. 19:42
 4/21 anonim ***** válasza:
2014. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

[link]


"Szeretnénk felhívni a figyelmedet az általunk hirdetett misszióra. A süninek a természetben van a legjobb dolga."

2014. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Helyben vagyunk...

Attól hogy cuki,még nem jó úgy neki.Nem tudod mit eszik,mit csinálj vele,be van zárva egy helyre.Vadállat.Nem egy leopárd,aki megesz,de ugyan úgy egy vadon élő állat.Hogy most ő betévedt a kertetekbe az egy véletlen.

Ha az ő érdekeit nézed,sokkal jobb neki ha elengeded.Ha annyira ragaszkodsz a kisállatokhoz,a kisállat kereskedésben is van sün,nyúl,hörcsög stb..Akik ehhez jobban hozzá vannak szokva.

2014. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Több négyzetméteres terület kell neki. Állati fehérjében és emészthetetlen anyagokból álló, főként élő táplálékra van szüksége: rovarok, bogarak, csigák, giliszta, talajlakó rovarlárvák (pl. cserebogát pajor), fészekből kiesett ill. röpképtelen élő madarak, édes gyümölcsok (esetleg erjedésnek induló állapotban is).
2014. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Addig vidd vissza, amíg még él. Nem gondolod, hogy 15x25 centiméteren fogod fogságban tartani? És nem átallod azt állítani, hogy szereted? Te csak magadat szereted.
2014. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Gyilkos vagy!!
2014. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 KGabi0000 ***** válasza:
Utolsó válaszoló, nem ölte meg a sünit!Egyébként szerintem engedd szabadon és rakj ki neki tejet(tudom,hogy nem árt neki)meg almát.Nekünk is van sünink,de kint van az udvaron mindig mindenhva járkál,de mindig itt marad a kertünkben vagy a szomszédoknál van.Ők is etetik és itatják.Inkább közös süninek mondanám.
2014. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!