Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögtartás? (bővebben lent)

Hörcsögtartás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most elhatároztam, hogy szeretnék tartani dzsungáriai törpehörcsögöt:) az lenne a kérdésem, hogy mi az amit érdemes neki beszerezni, illetve milyen gyakran kell takarítani és milyen ételeket szabad neki adni, hogy változatos legyen az étrendje? Illetve mennyire ajánlott kézhez szoktatni és ezt hogyan kell csinálni? És a ketrecét milyen helyre érdemes rakni?

Előre is köszönöm:)

15/L


2014. júl. 11. 10:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mikor lesz meg a kicsike????? :)
2014. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát még a héten :)
2014. júl. 13. 11:48
 13/14 A kérdező kommentje:
*mármint jövőhéten :"D
2014. júl. 13. 11:49
 14/14 anonim ***** válasza:

Látom a többiek már jócskán kimerítően válaszoltak, egyvalamit nem láttam a tippek között:


Nálam a házikója kókuszdióhéjból volt. :)

Egy nagyobbacska kókuszdiót félbefűrészeltünk, kiszedtük a belsejét, és kissé barbár módon, de végülis hatékonyan csípőfogóval ügyeskedtem rá ajtónyílást, a hörim imádta, egész élete végéig abban aludt, se rendes ház, se guriga, semmi más nem kellett neki :)


Sok örömöt a kis jószágban :)

2014. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!