Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac bajok?

Tengerimalac bajok?

Figyelt kérdés
Van két tengerimalacom fiúk nagyon jól megvoltak először együtt Az első tengerimalac 2012 Októberében kaptam volt közte tengerimalac de az nagyon durva volt bántotta őt Így őt vissza vittük és utána tavaly Májusban kaptam egy másik fiút nagyon jól megvoltak viszont az utóbbi hetekben elkezdtek verekedni és most sebesek mit tegyek? Megvagyok nagyon ijedve! Segítsetek Légyszi! Várom a válaszaitokat. És előre is köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 22. 20:39
 1/4 makaroni100 ***** válasza:

Mindig van két fiú között rivalizàlás hogy eldöntsék hogy ki a főnök !

De viszont ha sebes és sérülése van akkor szerintem válaszd szét őket!

2014. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha seb is van akkor válaszd szét őket. Ők valószínűleg akkor már nem fognak kijönni. De ne kereskedésből lutrizd a társítást, hanem kérj segítséget a tengerimalac egyesülettől. Ők értenek is hozzá, és a párosításban is segítenek és többet nem fogsz mellé.
2014. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretném hogy abba maradjon csak sajnos hely nincsen hogy szétválasszam őket. :(( Tehát elkell kezdenem jó családot keresni neki?
2014. júl. 22. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélj az egyesülettel. Lehet, hogy tőlük örökbefogadsz egy végleges társat, az új malackádnak meg segítenek igazán jó családot keresni.
2014. júl. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!