Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen lenne ez a ketrec a...

Milyen lenne ez a ketrec a törpehörimnek?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a ketrecet néztem ki neki! Van valakinek ilyen ketrece?? ugye a ketrec rácsai elég szűk ahhoz h a hörcsög ne férjen ki rajta?



2014. aug. 4. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen hörcsögöd van? Fajtafüggő, ha Dzsungáriai törpehörcsög akkor kifér a lyukon. [link]


Olvass utána! Ezen az oldalon sok mindent megtalálsz. Nekem Dzsungáriai törpehörim volt. Cukipofák, a legjobb ilyen ketrecben tartani: [link]


de ez is megteszi, ha nyitva van a teteje: [link]


Ezeken az oldalakon mindent megtudhatsz. Hajrá ;)

2014. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, egy oldalt kétszer küldtem el. Amúgy ez az oldal is segíthet: [link]
2014. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ igen Dzsungáriai van
2014. aug. 4. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, sok sikert hozzá! De mindig egyedül tartsd nehogy a társával összevesszen. Abból lehetnek akkora viták (Ha egy ketrecben tartod őket) hogy az állatorvosnál kötsz ki. Ui.: Jó hörcsögtartást!;)
2014. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tökéletes ketrec, kifejlett dzsungi biztosan nem fér ki. Nekem ugyanettől a gyártótól van és jól megvan benne a rácstávság is ugyanekkora, egyszer sem szökött meg. Csak ajánlani tudok és sok örömöd lesz a tartásban, sok sikert! :) nekem van 5 dzsungikám
2014. aug. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!