Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem engedik meg, hogy tartsak...

Nem engedik meg, hogy tartsak hörcsögöt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna mindig is egy hörcsögöt és most is nagyon szeretnék, de anyáék hallani se akarnak nagyon róla:@ mit tegyek szerintetek??
2010. jan. 12. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem,mondd meg anyudéknak,hogy szeretnél valaki iránt felelőséggel tartozni,és ez legyen egy kis hörcsög.Nagy helyet nem foglal,és a fenntartása sem túl költséges.

Tanulj jól,meglátod meglesz a gyümölcse.:)

Esetleg még azt is mondhatod anyudéknak,hogy ha nem válna be a kis állatka,akkor megígéed,hogy elajándékozod....(de ezt ne tedd,csak ezt mondd)

Sok sikert!

2010. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
81%
Teljesen egyet értek az első válaszolóval!:)
2010. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem engedték soha.Szóval elmentem egyedül és megvettem. Ki nem dobhatták az utcára. Azóta van kettő :)
2010. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha megengednék, mert nagyon szeretnék egy kis társat :$ Egyébként meg a jó tanulás nem válik be, mert 4es,5ös vagyok, és így se nagyon szeretnének hallani róla! Van mikor anya azt mondja kérdezzem meg apát, de apa meg áááá. Tőle inkább már meg sem kérdezek dolgokat, mert mégjobban elrontja a kedvemet! Bezzeg a tesómnak régen lehetett papagája stb. Látszik ki a kedvenc
2010. jan. 12. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát mondom állíts haza eggyel.Ha van pénzed persze.Ha középiskolás van amúgy sincs túl sok beleszólásuk ilyen dolgokba, általános már azért húzósabb.
2010. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát biztos kiakadnának és azért nem szeretnék most veszekedni velük. Úgyis van elég gondom nekem is mostanság és nem kéne még egy veszekedés, ami rátesz egy lapáttal.
2010. jan. 12. 15:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mondogasd sokat, húgom is úgy kap meg mindent. Állandóan elmondja napi milliószor mit akar... a végére már annyira unjuk hogy valaki megveszi neki xD Persze ne erőszakosan próbálkozz hanem inkább valahogy úgy hogy "jajjj olyan aranyosak a hörik, annyira szeretnék, ugye lehet nekem is?? ugyee ugyeeee uuugyyyeee?" XD
2010. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok! És barátnőmtől kapnék hörcsögöt. Azt mondta, hogy ő szívesen odaadja...de én mondtam , hogy nem bizti, hogy megengedik. De mondom, ha kapom, akkor nem tudnak vele mit kezdeni. Erre meg ő azt mondta, hogy nem szeretné, hogy ez miatt rossz pont legyen. De én mondtam, hogy nem lenne az. Azt mondta, ha lenne szülinapom stb. akkor most megkapnám arra, de már minden volt 2009 végén:(
2010. jan. 12. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem sem engedték sokáig de meggyőztem őket hogy szeretnék valakiért felelősséget válalniés szülinapomra őt kaptam azóta is ő a legjobb barátom
2010. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondd így:


" Anya, a hörcsög egy kis élet, akiért én felelősséggel tartoznék. Az állatkereskedésben senki sem foglalkozik velük. Biztosan szeretnének egy gazdit találni. Naaaaaa, légyszíííííííííí!!!!! "


:D :) xD


Sok sikert

2010. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!