Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi szállítása?

Barbii. kérdése:

Törpenyuszi szállítása?

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom lenne, hogy hétfőn megyek a tenyésztőhöz a törpenyuszimért, és szeretnék neki egy szállítóboxot, amit kinéztem az egy cica szállító, de párszor (1 hónapba 2-3x)szállítanám a nyuszit, mikor szülőkhöz megyünk. Elvan 2 éjszakát a boxban, vagy szerezzek be neki még egy ketrecet? Mert ami otthon van neki, az hatalmas, és nem fér be az autóba. Napközbe ott is kiengedném, de nem lenne éjszaka kényelmetlen neki?

2014. aug. 9. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nappal valóban sokat lesz kint, akkor éjszakára elég a hordozó. Én is így szoktam csinálni, ha elutazunk. A hordozóba estére tegyél neki szénát, és pelletet is.

Az én nyuszim ilyenkor pórázzal van hordozón kívül.

2014. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ilyenkor viszed az alomtálcát is, vagy a hordozóba bogyózik? Nem fog ilyenkor elszokni az alomtól?
2014. aug. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!