Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap vettem tengeri malacot....

Tegnap vettem tengeri malacot. És még ma sem csinál semmit:S csak fekszik a házában, ha kivesszük akkor csak ugy van a kezünkbe. Mikortól fog feloldódni? Több hét? Lent a többi

Figyelt kérdés
Imádom a tengeri malacokat, éS TUDOM hogy kell nekik egy társ:(:( De sajnos most nem vehetek neki társat:(( Annyira fél tölünk:(:( olyan rossz érzés, szegénykét igy látni. Csak ott gubasszt, depresszios lesz a végén, mit csináljunk? Társ nélkül nem is fog feloldódni?nem fog megszeretni minket? tudom hogy ez a második nap csak nállunk , de olyan reménytelennek tünik:(
2010. jan. 13. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Már mondtuk , hogy 1 hét a feloldódása.
2010. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Olyan aranyos, és mégis, teljesen alaptalan az aggodalmad! :)

Amikor mi megvettük a cocánkat, úgy egy hónapig elvolt magában, mire feloldódott, és mert közeledni hozzánk, emberekhez. Hozzáteszem, hogy egyke xD malac, és nem vágyik társra. Most egy éves, és futkározik, eszik, visít, ha éhes, szóval mindegy egyéb-borzasztó eleven! :)

Kell egy kis idő, míg megszok benneteket. A társ hiánya ne zavarjon, mert nem igényli. A törődés, az kell neki, de mostanában jobb lesz, ha hagyod egy kicsit, hogy feltérképezze új lakhelyét :) Sikeres állattartást! :) Amúgy milyen fajta, és milyen nevet adtatok neki?

2010. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kellet egy pár nap neki, nem is nagyon evett:S , csak ha minden szemet a kezemből adtam neki :D , és nyugi szeret titeket,csak újjak vagytok még neki.

kis idő kell hogy megszokja

2010. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
el kell telnie 7-8 napnak amire megszok téged és az újj környezetét.vedd ki simogasd és akk hamarabb is megszok téged
2010. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!