Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik kellenek a törpenyulak...

Mik kellenek a törpenyulak tartásához (ketrec, itató stb. )?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ketrec, aminek könnyen ki tudod venni az alját, igaz, manapság már szinte mindegyik ilyen, alom - pl. forgács, etető, itató, sok sárgarépa :)


//Egyébként a holland és a német óriásnyúlról hallottál már?

Nézz róla képeket a google-ban, én tuti olyat választanék! :) //

2014. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ketrec (60x100-as a legjobb, a miénk kisebben van, de sokat van kint), itató, egy kis tálka a tápnak, táp (a versele laga az egyik legjobb, de ebből elég napi egy-egy kiskanálnyi reggel és este), széna (ez a fő tápláléka, ez mindig legyen előtte), nyusziwc, forgács vagy pelltt, de ez csak a wcbe, nem kell alom az egész ketrecbe.

Wc tisztításhoz kilapát, wc és ketrec tisztításhoz én sima ecetet használok (fertőtlenít és nagyon szépen tisztít, persze jól átmosom végül, hogy ne legyen ecetes)

Kb ennyi.

Zöldség, gyümölcs csak 3 hóanpos kor után, fokozatosan hozzászoktatva és akkor is kevés, egyik nap egy kis répa, másnap egy szelet alma. A lucernát is kerüld, mert az hízlal. És semmit se adj, ami K betűs (kukorica, krumpli, kenyér...)

2014. aug. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
itató, a ketrec mérete attól is függ hogy mennyit van szabadon, az enyém még kicsi ezért kicsi ketrecben van, önitató, nekem 210ml-s van, fapellet a wc-be,wc, szénatartó,friss széna, táp,etetőtál, friss viz mindig. nagyjából ennyi :)
2014. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!