Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hím vagy nősteny patkány?...

Hím vagy nősteny patkány? Többi lent!

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom akik tartanak patkányt!A hímek tényleg büdösebbek?(valami bűzmirigyek miatt)

A nőstények nagy mennyiségben tüzelnek?mármint 5 naponta tüzelnek azaz 1 héten kétszer...arra vagyok kíváncsi hogy akkor minden tiszta olyan vagy ez csak 1-2 kis csepp?

Melyik nem a jobb ebből a szempontból?



2014. aug. 23. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
1 héten kétszer XD
2014. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nőstényeim voltak többnyire, büdösek nem voltak (a hímek sem), mivel rendszeresen tisztítottam a helyüket. Az szokott büdösödni, nem a patkány maga.

Tüzelést nem lehet észrevenni... legalábbis én sose láttam semmiféle jelét ennek a patkányaimon az évek során.

Hogy melyik jobb? Amelyik neked szimpibb.

2014. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két hímem van. Nem büdös, ha rendesen takarítasz, friss alom én két három naponta almozok. Azért szeretem jobban a hímeket, mert nagyobbak, lomhábbak, így nem olyan fürgék mint a lányok, és én kedvelem őket, szeretem gyömöszölni a hatalmas testüket. Ami nekem van, elmúltak másfél évesek, 80 dekagramm és 98 dekagramm a súlyuk, hatalmasak.
2014. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:

A tüzelő nőstények izgágák, hajlamosak egymást meghágni és rezegtetni a fülüket(ez párzásra hívás), de más jele nincs. A patkány nem kutya, nem folyik belőle se vér, se más.

A hímek rosszabbul viselik ha túl sok fehérjét kapnak és ilyen fura, vegyszeres szaga lesz tőle a szőrüknek, meg a vizeletük is büdösödik. De ez egy megfelelő étrenddel megelőzhető. A patkány ivari szempontból egyáltalán nem necces állat. A hímek lustábbak, dögönyözhetőbbek, a nőstények izgágábbak és jobban motiválhatók kajával. Ennyi a lényeges különbség. De ezek is nagyon egyedfüggő dolgok.

2014. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!