Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nekünk van kettő degunk, és...

Nekünk van kettő degunk, és minden alkalommal mikor kiveszem és simogatom, akkor a nagy hegyes körmeivel szétkarmolja a kezemet. És mit tudnánk csinálni a körmükkel?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Fogadd el olyannak, amilyen. Talán nem szeret kézben lenni. Vagy nem elég finoman bánsz vele, annak ellenére, hogy megpróbálod. De nem értem, miért kellene ŐT megváltoztatni.
2014. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem megváltoztatni szeretném. Hanem a suliban is mindig kérdezik hogy miért tiszta karmolás a kezem.
2014. szept. 9. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz az elsővel látszik nem nagyon érti a kérdésed!:/
2014. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem többet kéne őket kiengedni rohangálni / persze felügyelet mellett, valami olyan helyen, ahol nem rágnak szanaszét semmit /, hogy kopjon a karmuk. Meg ha túlnőtt, akkor az állatorvos lenyisszant belőle.

Mintha kis tüskék lennének a lábukon!:-)Nekem is voltak deguim, elég éles tud lenni a karmuk, és amikor erősen kapaszkodtak belém vagy végigszánkáztak a karomon, meglátszott a nyoma. Engem is kérdeztek már a munkahelyemen, hogy mik azok a csíkok a bőrömön, mi / vagy ki:-) karmolt meg. Különösebben nem zavart, megszoktam.

2014. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy csipeszel le csíped nekik (ne nagyon,csak ogy ne tudjanak karmolni) vagy egy vastag zoknit húzol a kezedre,remélem tudtam segíteni:)
2014. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hasznosak voltak a válaszok és végre válaszoltak is értelmeseket.
2014. okt. 2. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekik is lehet karmot vágni :) ha te nem mered, kérj meg mondjuk egy kutyakozmetikust. Édesanyám is kutyakozmetikus, ő hozzá nyuszit meg tengerimalacot szoktak hozni, szóval biztos van olyan, aki elvállalja.
2014. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!