Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell kezre szoktatni a...

Hogyan kell kezre szoktatni a feher patkanyt?

Figyelt kérdés
A kalitkat kitakaritani se merem nagyon mert felek elszokik es szetrag mindent.mindog benyomom hozza a kezem de nemjon oda. Es egesz nap a hazaba van.es ejel is eleg csendes.pedig ugy olvastam ejjel van az elemebe.
2014. szept. 11. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Nem rág szét semmit, csak amit ellop :)

A patkányok nem szöknek csak úgy el, ott szeret lenni, amit ismer és éjjel fedezi fel a területet.

Az enyémeknek egész nap nyitva volt a helyük és csak az ajtóban billegtek, de sosem jöttek ki csak ha hívtam őket.

Igazából nem is éjjel aktív, hanem este és hajnalban.

Vegyél a dm-ben malátapsztát a macskáknak valót - kb. 800ft egy tubus és azzal nagyon hamar magadhoz (kézre, vállra) tudod szoktatni, mert imádják.

2014. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és mindig csettints, vagy máshogy jelezz, de ugyan úgy, ha valai finomat kap tőled és nagyon hamar szaladni fog a jelzésre.


Ha elfér a ketrecben még egy, akkor szerezz be mellé egy azonos nemű párt, hogy ne szaporodjanak, de ne legyen egyedül, mert akkor nem fog egész nap kuporogni sem. Társas állat, nagyon rossz neki egyedül, elképesztően erős a kötődése a fajtársaihoz, öröm nézni tényleg, ahogy törődnek egymással és szívszorító, amikor egyedül marad.

2014. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem volt. Már akkora korában mint egy kisegér. Mindig kézben volt. Meg a kapucnis pulcsim kengiruzsebébe, és amikor elmentem otthonról akkor a kapucnimba tettem. De volt egy másik is. Azt nem volt mindennap kivéve és utána nem is lehetett mert teljesen megvadult, és harapós lett.és még csak kb.3 hónapos volt. :(. Csak a ketrecen keresztül lehetett simogatni, és egész éjjel kapart, mászkált,ugrált.
2014. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerezz mellé egy azonos nemű társat. Nagyon úgy hangzik, hogy depressziós. Lehetőleg olyan társat hozz mellé, aki már kézhez szokott, így hozzád is hamarabb hozzád szokik. Amúgy nem szöknek el, ragaszkodnak a megszokott helyükhöz.
2014. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!