Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lenne egy nagyon aggasztó...

Lenne egy nagyon aggasztó kérdésem. Ez normális? A többi lent.

Figyelt kérdés
Egy éve kaptam két testvér nyuszit.Egy fiút és egy lányt .helyhiány miatt egy katrócba raktuk őket és hát szaporodtak. Hét nyuszi lett ,egy mikor mászni kezdett belemászott az itatóba és annyira felfázott hogy nem élte túl , a többi hat szépen növekedett. Most két hónaposak és múlt héten az egyik nyuszika szeme feketéje (pupillája) kék lett. Elsőnek nem is foglalkoztunk vele hisz látni látott azóta meg semmi változás nincs. Alapból mindegyiknek barna a szeme ,kivéve az egy albínónak, de csak a szeme feketéje lett ilyen világos szürkés kék. Ma szintén észrevettem ugyan ezt egy másik nyuszin, viszont annak az egyik szeme félig kékes szürke félig meg fekete. A kékes szürke"folt" csak a szeme feketéjében alakult ki de mindkettő lát és ugyan úgy viselkedik mint eddig, futkosnak esznek meg minden. Ez mitől lehet ? A folt a feketénél tovább nem terjed.

2014. okt. 10. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem normális, ahogy az se, hogy hagytátok őket szaporodni. Itt a beltenyészet eredménye, gratulálok.
2014. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Az a nagyon aggasztó, hogy te élőlényekről "gondoskodsz" - igen, szigorúan idézőjelben a gondoskodás, mert olvasni is rossz, amit leírtál.

Nem, egyáltalán nem normális, hogy beltenyészettel szaporítod a nyulaidat. A kicsik betegen születtek, ez nem meglepő, és mivel nyilván annyi eszed nincs, hogy azóta külön vetted volna őket, lesz még ennél csúnyább is. Szerencsétlen nyulakat sajnálom.

2014. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Válaszd szét az összes nyuszit, vagy ivartalanítsd őket, mert baromi nagy felelőtlenség, amit csinálsz.
2014. okt. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát neked ez nem való! Ki az a hülye elmebeteg aki a testvéreket egy ketrecbe teszi???!!! Én a helyedbe csináltam volna egy ólat,de nem kockáztattam volna. Tessék neked beltenyészet...
2014. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De amúgy szerintem vidd el őket állatorvoshoz,és a testvéreket minél hamarabb válaszd szét!
2014. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!