Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetben vagyok. Nehany napja...

22hetben vagyok. Nehany napja nagyon furcsa teljesen suru szovetes folyast vettem eszre csak torlesnel, igaz nagyon keves, de megis aggaszto. Mitol lehet ez? Normalis?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a feheres-sargas folyam huvelygomba miatt volt, amit isten tudja, hol kaptam el, 21 hetesen :(

De az 3 nap alatt kikezelheto, de nagyon fontos, h ne magadat diagnosztizald, hanem menj dokihoz, mert lehet, h neked mas miatt van!

23 hetes kismama

2008. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A dokim huvelykupp szedeset javasolta, de nem hinnem, hogy gomba lenne, mert nem viszket, nem piros vagy ilyesmi. Es sehol nem megyek wc-re csak itthon, ha hozzan jon valaki rogton domestos, szoval nem tudom...csak aggaszt, de remelm 3 nap mulva tenyleg elmulik. KOszi a gyors valaszt!
2008. máj. 24. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

En sem hasznaltam mas wc-t, ezert nem is ertem :( De az orvos szerint a sajat baciflorank is el tud szaporodni terhesseg alatt ugy, h gondot okozzon.

A Canesten Combi nekem tenyleg 3 nap alatt rendbe tette :)

2008. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remelem nekem is segit. Koszonom a kedvesseged!
2008. máj. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!