Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha meghalt egy állatkátok,...

Ha meghalt egy állatkátok, mennyi időre rá voltatok képesek egy újat magatokhoz venni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 14:46
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Én ebből a szempontból szerencsés voltam. Amikor kiderült, hogy kutyusunk gyógyíthatatlan beteg, műtét a kora miatt nem volt javallott, hoztunk a menhelyről egy kölyköt. Fél évig éltek együtt, és amikor az öreg elment, a kicsi már beépült a családba.
2014. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 héttel később vettem egyet. Tengerimalacom volt kettő, de sajnos az egyik meghalt... Muszáj volt a másik mellé ismét társat vennem :) Nagy félelem volt bennem, hogy nem fogom ugyanúgy szeretni, de nagyon megszerettem őt is. Nehéz volt nagyon, soha nem fogom elfelejteni, de beláttam, hogy jobb volt így, hogy vettem mellé társat neki is, és nekem is.
2014. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!