Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gazdik, mit éreztetek, amikor...

Gazdik, mit éreztetek, amikor elment az állatkátok? Meddig tartott a fájdalmatok?

Figyelt kérdés

Van egy öreg kiskutyám,és látom rajta,hogy pár napon belül el fog menni. Úgy érzem megszakad a szívem :( Már sok állatkám itthagyott,de ez a pici kutyu a szívem csücske.

Ti hogy tudjátok ezt feldolgozni?


2011. máj. 3. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak mert ezt nehéz feldolgozni és még nehezebb végig nézni.Nekem is volt egy kiskutyám aki nagyon a szívemhez nőtt 4-éve ment el de még ma is könnybe lábad a szemem ha eszembe jut.Kitartás erősnek kell lenned.
2011. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekként volt nagyon nehéz, mikor eltűnt a kutyánk sosem jött haza, már lassan 12 év telt el azóta, de még néha mindig eszembe jut. De azóta már el kellett engednem egy öreg kutyát, az is nagyon rossz volt. Most is van 3 kutyám, imádom őket. Remélem, ők még sokáig velem lesznek.
2011. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem bele tellett pár évbe, szintén egy öreg kutyustól kellett megválnom de nem a kora miatt hanem mert egy daganata volt az állán. Ő volt az első kutyám. Sokáig próbáltam megmenteni mert nem akartam elvesziteni de amikor már muszály volt elaltatni érdekes mód nagyon nagy kő esett le a szivemről, tudván, hogy most már jobb neki. Idővel jobb lesz, Én azóta egy 3éves tündéri kutya gazdija vagyok...kutya nélkül nincs élet számomra.
2011. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos aki igazán szereti a kisállatát annak olyan az állat elvesztése mint egy családtag elvesztése.Nekem a 14 éves cicám ment el 4 évvel ezelőtt.Kislány korom óta volt velem este velem feküdt,reggel velem kelt.Sajnos eljárt felette az idő.Mi eltemettük és látogatjuk de elfelejteni sosem fogjuk.Most van egy fiatal kutyusom/3éves/ akit imádunk és nagyon remélem még minimum 10 évig velünk lesz de azért már most rossz belegondolni,hogy egyszer el kell szakadnunk egymástól.

Én csak kitartást tudok neked kívánni.

2011. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!