Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 2 liter üdítőbe bekeverve fél...

2 liter üdítőbe bekeverve fél liter pálinka (vagy egyéb tömény) egyedül iszom meg, ugyanolyan a hatása, mintha tisztán innám meg kb 1 óra alatt?

Figyelt kérdés
A másik hogy ha ugyanolyan, akkor mennyire leszek részeg, kb 60 fokos:D Csak nem akarom, hogy kevés legyen:P
2010. nov. 22. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha jó pálinka, én nem keverném:)
2010. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Sztem még jobb is lesz a hatása, mert nem érzed annyira az alkoholt és jobban csúszik.
2010. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fuj, szerintem se keverjétek, pálinka túl karakteres ahhoz...Plusz ha minőségileg még jó is, akkor gyalázat lenne összelötybölni.
2010. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, hát még az is megeshet, hogy tisztán:P
2010. nov. 22. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz mindenron alkoholmérgezést kapni?
2010. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fél liter erős tömény! Az már K.O.! Toxikológia garantált!


Én akkor 65 kiló lehettem, 2 dl töménytől (kommersz 38%) ki voltam ütve. Kissé hullámosan, de haza tudtam menni.

5 dl 60 fokostól, ami lehet, hogy csak 55, mert 60 fokost még háznál sem biztos, hogy csinálnak, már alkoholmérgezést kapnál!


[link]


Itt egy számolótáblázat. 3 felest vehetsz 2 feles kupica pálinkának!


Egy feles 38% tehát másfél feles felelne meg egy jó erős pálinkának. Fél litert 5 óra alatt elfogyasztva (72kg testsúllyal), 4 ezereléket érnél el, miközben 3,2 ezrelék (Vagy már akár 2,5 is, egy kevésbé edzett vagy érzékenyebb szervezettel!) már halálos lehet!!!


[link]

2010. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokat nem fog számítani, de részegebb lennél ha tisztán innád. Mivel az alkohol vizet von el, így ha azt pótlod is közben lassabban meg kevésbé rúgsz be.
2010. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt így egy házibuliban pont elfogyasztanám!De utána meginnék jó sok üdítőt!
2010. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azelsőnekvanigaza
2011. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!