Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vehetek a tengerimalacom...

Vehetek a tengerimalacom mellé egy másikat?

Figyelt kérdés
Karácsonykor lesz egy éve, hogy megkaptam a malacomat, aki akkor még kölyök volt. Most szeretnék mellé egy párt, csak nem tudom, hogy kijönnének-e egymással. A malackám fiú, tehát mindenképp fiút szeretnék. Milyen időset vegyek mellé?

2014. nov. 3. 21:38
 1/6 anonim válasza:
Nálam is volt ez a helyzet elsőnek össze vesztek és nem szerették egymást de utána összebarátkoztak.Én az első pár napban megfeleztem a ketrecet egy ráccsal.
2014. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy 3éves hím szerintem ideális lenne számára. Nem túl idős így még elél évekig, és a vitákat is hamar lefogják rendezni a rangsor terén , ha egyáltalán lesznek.
2014. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És mit gondoltok, egy kölyök malacka megfelelő lenne? A kőrnyéken csak egy kisállatkereskedés van, ahol csak piciket árulnak, illetve tenyésztők sincsenek. :/
2014. nov. 3. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond,szerintem elég nagy lesz a korkülönbség,hogy könnyen elrendezzék a vitákat:)
2014. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiúk között minimum fél év legyen és ajánlom a kölyköket is, de akkor elötte egy ráccsal válaszd szét a ketrecet és vehetnél új ketrecet (nem tom mekkora most, de kb legyen 100x50) a szagok miatt.
2014. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell ahoz tök új keti, elég jó alaposan kisikálni és átrendezni a régit. :) És igen, vegyél mellé, mert a malacok szociális állatok, együtt érzik jól magukat. :)
2014. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!