Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha felfázott a...

Mit csináljak ha felfázott a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, felfázott a malim, mivel tudok segíteni hogy minél gyorsabban meggyógyuljon az állatorvoson kívül? Véreset pisil, de ezen kívül semmi baja nincs, ugyanúgy eszik, iszik és nem evett semmi olyat ami színezhette volna vizeletét.

2014. nov. 10. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
És ezt te magad ügyesen diagnosztizáltad? Azt tudod ugye, hogy létezik más vesebetegség is pl rák és hasonlók, amihez orvosi segítség kell, anélkül nem lesz jobban?
2014. nov. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te meg gondolom láttad, hogy írtam, hogy az állatorvoson kívül... Természetesen elviszem dokihoz és ő majd megmondja mit csináljak, csak már utána olvastam mi baja lehet és a felfázás ellen eddig semmilyen gyógymódot nem találtam.
2014. nov. 11. 01:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak az lehet. Ha az lenne, akkor sírna, fájdalmai is lennének.. tegyél alá melegítő párnát, tartsd meleg helyen.

Viszont sajnos sok betegség jele lehet azért ajánlott elvinni dokihoz. :)

Jobbulást neki!

2014. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2014. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!