Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most mi lesz velük?

Most mi lesz velük?

Figyelt kérdés

4hónapos dzsungária törpe hörcsögöm mellé vettem egy fiú hörcsögött és képzeljétek megverte a lány hörcsögömet!

Szét választottam őket a fiút be raktam a fürdö kádba nincs még egy akváriumom mit tegyek vigyem vissza a kereskedésbe? Vagy mi legyen velük? Nagyon szeretem a 4hónapos lány hörimet pároztatni akartam volna de verekedés lett a vége.



2014. nov. 13. 13:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
legalább tájékozódnál a neten, mielőtt hülyeséget csinálsz...
2014. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Pont hogy a neten azt írták róluk hogy a különböző nemüek szeretik egymást.
2014. nov. 13. 16:01
 13/26 anonim ***** válasza:
17%

hát nekem voltak dzsungáriai törpe hörcsögeim akik kicsi koruk óta együtt éltek, és sose lettek széjjel szedve egymástól, minden hónapban született kicsijük, a rekordjuk az volt, hogy 1 honapban nem lett gyerekük. a szülö egyedül nem tudja felnevelni a gyerekeit. még az anya se. és ha megszületik a sok gyerekük akkor 2-3 hét mulva verni fogják a gyerekeiket mert az anya megint terhes. ha egyszer megvetted őket márnincs kiut. de a külön honapi almot lehet együtt tartani de kell belőlük eladni de annyian vannak hogy már csak ingyen viszik vagy max 500 forintért darabját. nekem úgy állt meg a szaporulatom hogy betegek lettek és elpusztultak :'( és egy tulélte ami nálam született és még mindig megvan

utoirat: 1 évig voltak meg és a mostani hörcsögöm ami egyedül van köszöni szépen jól van. tehát ha pároztatod őket akkor ha SZÉTSZEDED ŐKET A KICSIK FELNEVELÉSE UTÁN KINLODNI FOGNAK EGYMÁS NÉLKÜL, és ha a tesókat és az apát egybe rakod akkor bepározza a lány gyeregeket és megveri a fiukat de ha a lányt vagyis az anyát rakod a gyerekekhez miután a gyerekek már megvannak 3-4hetesek az ugy talán jó de nem probáltam. add el az egyiket, és KISÁLLATKERESKEDÉSNEK IS EL LEHET ADNI, de az nem baj ha nem ugyanannak mintamelyikből hoztad



bocsi a hejesirási hibákért jo olvasást

2014. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11%
jaja én avgyok az elözö 4-5 gyereküksz születik egy alkalom mal
2014. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 julcsika01 ***** válasza:
23%

de azért mindenképp vegyél egy ketrecet.

nekem is ugyan ez volt

nagyon figyelj rá hogy ne verekedjenek össze ,mert az enyem megölte a masikat. viszont az enyemek egyszer ,,összebújtak´´ egyszer meg verekedtek. sok sikert hozzá :-)

2014. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Tehát van esély arra hogy végülis kijönnek majd egymással?

Mennyi idő után próbálkozzak öket ismét egymás mellé tenni?

2014. nov. 13. 16:58
 17/26 anonim ***** válasza:
NINCS! Ne szaporíts feleslegesen!
2014. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

mennyi buta tudatlan ember, akik istennek hiszik magukat...

ha már egyszer megvetted azt a hörcsögöt, felelősséggel tartozol az élettért, neki is ugyanúgy egy van, mint neked, amit félt, ha egyszer nem jönnek ki, minek erőlteted? inkább vennél neki egy saját terráriumot vagy ketrecet, amiben békében élhet, azzal, amit csinálsz nem csak testileg de lelkileg is tönkre teszed, hihetetlen stressznek teszed ki ilyenkor

azzal pedig, hogy almot akarsz lehozni, csak megrövidíted az életüket

ha nem tudod, hogy kell bánni egy állattal, akkor inkább ne dobj ki feleslegesen pénzt, így nekik is esélyük van egy normális gazdira

2014. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Rendben akkor felhagyok azzal hogy próbáljam őket össze borolnálni pedig jó lett volna nézni hogyan nevelik a kölyküket.

Holnap kap egy saját teráriumot, addig kibirja a fürdőkádban.

2014. nov. 13. 21:37
 20/26 anonim ***** válasza:
legalább tegyél alá valamit, nehogy megfázzon
2014. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!