Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most mi lesz velük?

Most mi lesz velük?

Figyelt kérdés

4hónapos dzsungária törpe hörcsögöm mellé vettem egy fiú hörcsögött és képzeljétek megverte a lány hörcsögömet!

Szét választottam őket a fiút be raktam a fürdö kádba nincs még egy akváriumom mit tegyek vigyem vissza a kereskedésbe? Vagy mi legyen velük? Nagyon szeretem a 4hónapos lány hörimet pároztatni akartam volna de verekedés lett a vége.



2014. nov. 13. 13:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
44%
A felelős állattartás legújabb gyöngyszeme, nice.
2014. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Én tavaly szeptemberben kaptam két hörcsögöt az egyik osztálytársamtól. Karácsonykor született két kicsi utána december végén is született kettő. De az "őshörcsögök" összevesztek és külön ketrecbe kerültek. Utána március körül megint összeraktuk őket és tök jól elvoltak.
2014. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
azért mert tavasszal van a párzási időszakuk...
2014. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

akkor csak tavasszal fogadják egymást be?

Mikor meg már nincs tavasz akkor ellenségek?

2014. nov. 15. 22:53
 25/26 anonim ***** válasza:

kérdező, ez nem törvényszerű...

párzási időszak alatt jobban elviselhetik egymást, de az is lehet, hogy megölik egymást

értsd meg, egy hörcsög nem játék, neki is ugyanolyan élete van, mint neked

2014. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nincs nálunk párzási időszak, télen-nyáron folyamatosan hozzák a kicsiket!
2014. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!