Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Mi baja a nyulamnak?

SOS! Mi baja a nyulamnak?

Figyelt kérdés

Ma fél kettőkor jártam be hozzá, mert reggel későn keltem, és apu megetette (nem itthon tartsuk, hanem istálóba).

Amúgy kisnyulak kb. Október 15.-én születtek, külön ketrecbe vannak, és most a legnagyobbról van szó. Mikor bementem beugrott a szénatartóba, és az egyik lába beakadt. Én kiakasztottam, utána meg kicsit meglöktem, de nem mozdult, végül kiszedtem. Észrevettem, hogy nagyon kapkodja a levegőt, és kivittem. Nagyon nyugodt volt, és ezt furcsálom, mert sose engedte, hogy felvegyem. És ha engedte is, akkor is kapálózott nagyon. A levegőn az ölőmbe volt úgy, hogy direkt frisset kapjon. Végül nem bírtam ki, és elkezdtem sírni (már sok nyulat elvesztettem, nem akarok még egyet!). Ekkor észrevettem, hogy a ruhámon van valami nyálas, és megnéztem az orrát, száját és rájöttem, hogy vagy folyik az orra, vagy pedig szálazik. Normális tempóba hazajöttem, és itthon megmutattam apunak (ő inkább ért hozzájuk mint én). Elmondtam a tüneteit, és apu is észrevette, hogy nem a meglepődésért szuszog ennyire. Szóval letettük a földre, miközben a tesóim találgattak, hogy nem-e ette túl magát. Ekkor pedig a nyuszika elkezdett nyálazni. Én persze megint sírni kezdtem, és semmit se láttam nagyjából, de a tesóim azt mondták, hogy lekezdett böfögni. Mi lehet a baja? Apu visszavitte az istálóba.


2014. dec. 24. 13:56
 1/1 anonim válasza:
Próbájj interneten keresni ilyen oldalakat!
2014. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!