Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van valami ötletetek a tengeri...

Van valami ötletetek a tengerimalac köröm koptatásra?

Figyelt kérdés
Szoktam mindig vágni a körmüket, de mindig félek, hogy fájdalmat okozok nekik. Azon gondolkodtam biztosan van valami amivel koptathatják. Valahol láttam is csak nem tudom mi az anyag neve. Esetleg nektek van ötletek? Válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. jan. 1. 12:11
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is éredekelne, mert nálunk is "problémás" a karomvágás. :)
2015. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel valoszinuleg nem betonon, foldon vagy fan tartod oket, hanem puha almon, ezert a kormuk nem tud annyira kopni. Nem tudom, az en malacaim csendben turik, fajdalmat nem okozol, ha nem vagsz bele az erbe.
2015. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik tengerimalac körömvágása nehézkes. Nagyon mocorog. Ezért is szeretnék erre valami megoldást.
2015. jan. 2. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, mi mindig állatorvosnál vágatjuk, mert nem merek hozzányúlni, fogalmam sincs, hol kell neki.
2015. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi is próbáltunk ilyen megoldást keresni, de ha nem valami keményen szaladgál a malac, akkor nem lehet koptatni. De a körömvágáshoz van pár tippem. Hogy ne vágj bele az erébe a lábában, ha megvilágítod még a sötét körmű malacoknál is látszik.

Én általában miközben vágom a körmüket adok nekik valami finomat amivel el lehetnek foglalva.

Remélem, hogy valamennyit tudtam segíteni.

2015. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!